Se afișează postările cu eticheta help. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta help. Afișați toate postările

10 februarie 2011

Anyone?

Am si eu o problema.Mi s-a terminat crema de fata de la Avene(Clean-Ac).Problema este ca mi s-a parut cam grasa sau sa zicem mai bine,nepotrivita.In ultimele zile,am abuzat de 2 mostre de crema de la Sephora(Crème légère très hydratante).Mai exact asta:
A folosit-o cineva?Anyone?Sau imi puteti recomanda o crema pentru tenul meu "sensibilos",semi-uscat-deshidratat si cu tendinte acneice?Nici nu cer prea mult :)).

Please HELP!

xo xo
Lazy Cat